Copyright Dom Projekt 2008
O nas

FIRMA DOM PROJEKT w Poznaniu działa na rynku projektowym ponad
10 lat.

W tym czasie z projektów zakupionych w naszej firmie powstało kilka tysiecy domów na terenie Poznania i województwa wielkopolskiego a także w województwach sąsiednich.

Ponieważ wiemy, jak trudno znależć swój wymarzony dom - dlatego jesteśmy dla Państwa gwarantem jakości projektów i rzetelnej obsługi. Wybierając projekt,zawsze warto zasięgnąć naszej opinii i skorzystać z doradztwa technicznego Wybór spośród tysięcy projektów, które są dostępne w wielu katalogach na rynku, może przyprawić o zawrót głowy. Proponujemy więc wybranie domu w naszej Firmie -- projektów sprawdzonych podczas wielu realizacji, domów wygodnych, dostosowanych do naszego otoczenia, takich w których chce się zamieszkać. Zawsze chętnie pomagamy dostosować projekt do potrzeb, oczekiwań i możliwości.

Jesteśmy przekonani, że również Państwu uda się znależć własny dom marzeń.

Nasza Firma oferuje szeroki zakres usług obejmujący sprzedaż projektów gotowych - tzw. powtarzalnych dostępnych na terenie całego kraju, a opracowane przez inne Biura Projektowe. Są to zarówno projekty domów jednorodzinnych, bliżniaczych i szeregowych jak również budynków gospodarczych, garaży, inwentarskich oraz zbiorników bezodpływowych. Firma Dom Projekt pośredniczy w uzyskaniu od autorów projektów zgody na wprowadzenie zmian, wykraczjących poza mozliwy zakres. Zgody na zmiany wydawane są bezpłatnie.

  • Przed zakupem dokumentacji należy sprawdzić czy projekt jest dostosowany do lokalnych warunków zabudowy wydawanych przez odpowiednie Urzędy Miast i Gmin
  • Każdy gotowy projekt - bez względu na to przez jaką firmę jest oferowany -wymaga tzw. adaptacji.
  • Obowiązkowa adaptacja może być bardzo ograniczona, jednak często z warunków położenia i charakteru działki wynikają zmiany w projekcie

Dziękujemy tym, którzy mają już domy wybudowane z projektów zakupionych w naszej Firmie, to bowiem dzięki nim powstała renoma naszego biura i powstały setki nowych projektów.
Zapraszamy do przeanalizowania prezentowanych projektów i dokonania trafnego wyboru z niewątpliwie dużej i ciekawej kolekcji.