Copyright Dom Projekt 2008
Doradztwo

Pamętaj!
Dobry dom to dobrze dobrany projekt.

Wybierając projekt zawsze warto zasięgnąć opinii i skorzystać z doradztwa technicznego

Chcąc znależć odpowiedni dla siebie projekt, trzeba wiedzieć, jak go szukać. Przede wszystkim należy więc sprecyzować swoje oczekiwania względem przyszłego domu. Najlepiej odpowiedzieć sobie na proste pytania dotyczące jego wielkości, typu, liczby kondygnacji, układu pomieszczeń, wymiarów i kształtu działki, rodzaju i kąta nachylenia dachu, istnienia bądż braku potrzeby posiadania garażu, wysokości budynku i poszczególnych kondygnacji.

Jeżeli dokonali Państwo wstępnej analizy swoich potrzeb to zapraszamy do odwiedzenia naszej Firmy, ponieważ teraz należy sprawdzić czy Państwa wybór zgadza się z warunkami narzuconymi przez plan zagospodarwoania przestrzennego miejscowości, na terenie której znajduje się działka lub czy spełnia on wymogi zawarte w decyzji o warunkach zabudowy. Sprawdzimy możliwości wykorzystania go na konkretnej działce, położenia względem stron świata, ukształtowania terenu, itp.

Projektów do wyboru jest kilka tysięcy, więc napewno znajdzie się taki który spełni oczekiwania własne i urzędu. Jednak projekt gotowy to część architektoniczno-konstrukcyjna projektu budowlanego. Aby można było starać się o pozwolenie na budowę, należy dokonać jego adaptacji do warunków lokalnych oraz wykonać projekt zagospodarowania działki do którego niezbędne jest posiadanie mapy geodezyjnej w skali 1:500. Adaptacji (w tym także zmain w projekcie) dokonuje wybrany przez inwestora uprawniony projektant.

Wszystkie projekty sprzedawane są wg obowiącującego autorskiego cennika